כותבים עלינו

 

נובומיסקי גלית:

 

מרגישה כמו בנאדם חדש!

שנים סבלתי מכאבי ברכיים חזקים.

חיפשתי מקום עם יחס אישי ומקצועי שיאפשר לי להתעמל מבלי לגרום לעצמי נזק נוסף לברכיים.

אחרי שנדדתי בין מקומות רבים, מצאתי סוף סוף את הפיזיופילאטיס של שירה. שירה עובדת בקבוצות קטנות, מקפידה על עבודה נכונה, ותמיד קשובה לבעיות ולמגבלות שלי. התוצאות מדהימות! הכאבים חלפו כמעט לגמרי, היציבה שלי השתפרה, וגם התחטבתי מאוד. לא האמנתי שככה הגוף שלי יכול להראות!   

 

 

חנה פרידמן:

 

במשך שנה סבלתי מכאבים עזים בצוואר, שהגבילו אותי בתנועות ובתפקוד יום יומי. כמו כן סבלתי מכאבים בגב התחתון שנמשכו כל היממה ולא איפשרו לי לישון בלילה.

לאחר סיום מספר טיפולי פיזיותרפיה הגעתי לשירה לקבלת שיעורי/ טיפולי פיזיופילאטיס.

לאחר מספר טיפולים השתנו חיי מקצה לקצה ומזה כשמונה חודשים אני נהנית להתעמל והכאבים חלפו כמעט לגמרי.

התעמלתי בעבר במספר מכונים כולל מכוני פילאטיס אך המסקנה כי שירה מקצועית, סבלנית, עדינה ונהדרת.

            "אין כמו הסטודיו של שירה"

                                                                                               

 

אבנר בן-זקן:

 

 

 

הגעתי לסטודיו לפיזיופילאטיס לפני כ 4 חודשים, עם כאבי גב חזקים שנבעו מפגיעה מאחור בתאונת דרכים ו- 2 בלטי דיסק בעמוד השדרה.

 

לאחר שסיימתי סדרה ארוכה של טיפולי פיזיוטרפיה, הבנתי שהדרך הנכונה לטפל בכאבים ולאפשר לעצמי לחזור לפעילות נורמאלית (בלי שיתפס הגב בכל פעם) היא לחזק את השרירים, לשפר את היציבה ולפתח גמישות, אבל באופן שלא יגרום לי יותר נזק ממה שיש.

 

שמעתי שניתן לעשות זאת באמצעות אימוני פילאטיס, אך היות וראיתי בכך אמצעי לטיפול (לא רק פעילות ספורטיבית), היתה חשובה לי המקצועיות של המדריך ותשומת הלב האישית, בכדי לוודא שהתרגילים מותאמים באופן אישי למטרות שעלי להשיג ושהם מתבצעים נכון וללא גרימת נזק.

שמחתי לגלות את הסטודיו לפיזיופילאטיס שבו למעשה שירה סגל המדריכה משלבת מקצועיות בתחום הפיזיוטרפיה יחד עם פילאטיס ומבצעת התאמה אישית של האימונים, בהם היא גם מעניקה תשומת לב אישית לכל חניך (השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 4 איש) בדיוק כמו שרציתי.

 

במסגרת האימונים למדתי כיצד לחזק את השרירים החשובים ליציבה (שאפילו לא ידעתי שקיימים) ויותר חשוב מכך - כיצד להפעיל אותם בפעולות יום יומיות כתמיכה בשרירי הגב ובעמוד השדרה. כתוצאה מהאימונים שכיחות כאבי הגב ממנה סבלתי ביומיום ירדה באופן משמעותי, הליכתי זקופה יותר  ואני אפילו מרשה לעצמי לבצע מדי פעם פעולות שלפני כן פחדתי לבצע (כמו להרים את הילדים), בלי שיתפס לי הגב.

 

 

 

טייטל איבון:

 

הגעתי לשירה בגלל כאבי גב והצורך לחזק את הגוף.

מאז שהתחלתי בשעורי הפילאטיס הגוף שלי  אסוף ומוצק יותר,ובעיקר אני  סובלת פחות מכאבי הגב.

שירה היא מורה רצינית מקצועית ודייקנית – היא לא תרפה ממך עד שאתה לא עושה את התרגיל בצורה הכי טובה שאתה מסוגל.

בשיעור של שירה כל דקה ממוצה, את לא יוצאת מבלי להפיק 100% תועלת.

אני נהנית מכל רגע במחיצתה.

               

                                                             

ריבן שרה:

 

לשירה היקרה

ברצוני להודות לך על היחס המקצועי שלך אלי בזמן התרגול שלי אצלך בסטודיו. ההתעמלות אצלך עוזרת לי רבות בבעיית ה"כתף הקפואה" שממנה אני סובלת כבר קרוב לשנה.

בעקבות המלצת הפיזיותרפיסטית שטיפלה בי הגעתי אלייך לשעורים פרטיים ולאחר מכן קבוצתיים.

מה שמיוחד אצלך הוא שאת דואגת שכל תרגיל שאני עושה יהיה בדרך הנכונה לגוף, מבלי לאמץ חלק שלא שייך לביצוע התרגיל. את מתייחסת גם לנשימה נכונה במהלך התרגילים וזה מה שאני אוהבת אצלך.

אבל לא רק... אני מעריכה מאוד את היחס האישי והלבבי שלך, ואת האווירה הנעימה והכיפית שאת משרה בזמן השיעור בסטודיו הנאה והמרווח.  אני אוהבת גם את העובדה שאת בונה לכל אחד תכנית אימונים אישית שהתאמת לו, בניגוד למקומות אחרים בהם התעמלתי, שם כולם תרגלו את אותם תרגילים לאורך כל השיעור. אצלך הקבוצות קטנות ואת ניגשת ומתקנת כל אחד.

היום, בזכותך, הגוף שלי חזק יותר, היציבה שלי משתפרת, הכאבים ביד הולכים ופוחתים והיד הימנית כבר מתפקדת כמעט באופן מלא כמו היד השמאלית.

 

 

                                                                                         

חלי אבן צור:

 

לפני כשמונה חודשים, הגעתי לאורתופד עקב כאבים בגב התחתון וחוסר תחושה באצבעות רגליי.

בעקבות המלצת הפיזיותרפיסטית התחלתי שיעורי פילאטיס אצל שירה , ולמרות שחשבתי שהאופי של הפילאטיס  לא יתאים לי, גיליתי כמה דברים שהיו משמעותיים עבורי.

שירה המדריכה היא פיזיותרפיסטית ומורה מקצועית והיא זו שגילתה שהבעיה שלי נובעת מהצוואר וזה משפיע על הגב התחתון – בזכותה הכאבים פסקו ואיכות החיים שלי השתפרה. היום אני חשה מחויבות  כלפי אנשים שסובלים מכאבים כאלו, וממליצה להם להגיע לשירה.